Prohlížíte si realizovanou nabídku.

N00076 | Pozemek na výstavbu RD, 1978 m2, Nová Říše

Březinova, Nová Říše  

Prodáno

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 1978 m2. Pozemek se nachází v klidné okrajové části městyse Nová Říše, 9 km od Telče. Pozemek je rovinatý, široký 17,3 m a dlouhý 114,3 m, je ideální pro výstavbu jednoho nebo dvou rodinných domů. V územním plánu obce je pozemek zařazen do zastavěné oblasti, kategorie SO – bydlení – smíšené obytné, označení Z13 (viz fotogalerie). Inženýrské sítě plynu, elektřiny, veřejného vodovodu a kanalizace se nachází v sousedství pozemku. Příjezd je po veřejné komunikaci. Občanská vybavenost, škola i školka jsou v místě.
Pozemek je ideální nejen pro výstavbu domu či rekreačního objektu, je však i investiční příležitostí vhodnou k uložení peněz, vzhledem ke zvyšování inflace se jedná o nejbezpečnější způsob investice.
Koupi je možné financovat i hypotečním úvěrem. Vyřízení hypotéky pro případného zájemce je zajištěno, nabídneme Vám zdarma srovnání všech bank a vyjednáme nejpříznivější podmínky financování.
Celková plocha 1 978 m2
Druh pozemku pro bydlení
Charakter okolní zástavby obytná
Umístění objektu okraj obce
Doprava silnice; autobus
Komunikace asfaltová

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Eva Němečková

Telefon: +420 776 261 651
E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Kontaktní formulář