N00080 | Prodej pozemku, pole o výměře 22522 m2 , Unhošť

Unhošťská, Červený Újezd  

79 Kč (za m2)

V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji pozemek v současnosti vedený jako orná půda, o celkové výměře 22522 m2.
Pozemek má parcelní číslo 854/11. Tento rovinatý pozemek sousedí přímo se silnící vedoucí z Unhoště do Červeného Újezdu. V této lokalitě jsou pozemky velmi žádané i jako investiční příležitost vhodná k uložení peněz. Vyřízení úvěru pro případného zájemce zajištěno, lze nabídnout srovnání všech bank a vyjednat nejpříznivější podmínky financování.
Celková plocha 22 522 m2
Druh pozemku zemědělská
Charakter okolní zástavby venkovská
Umístění objektu okraj obce
Komunikace asfaltová

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Eva Němečková

Telefon: +420 776 261 651
E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Kontaktní formulář