N00193 | Stavební pozemek pod Ještědem, Liberec, 1532 m2

Sáňkařská, Liberec  

5 470 000 Kč

CENA K JEDNÁNÍ

Chcete si postavit dvojdům nebo samostatný rodinný dům? Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek u Liberce, pod Ještědem, v Horním Hanychově, mezi ulicemi Sáňkařská a Na Rozhraní. Tento zajímavý stavební pozemek se nachází v jedné z nejvyhledávanějších a nejprestižnějších lokalit v rámci města Liberec. Pozemek o výměře 1532 m2 se nachází v klidné čtvrti rodinných domů a vil. Velikost pozemku Vám nabízí nejen stavbu samostatného rodinného domu, ale i dvojdomu. Koeficient zastavitelnosti činí 15 %. Inženýrské sítě plynu, elektřiny i veřejného vodovodu se nachází v sousedství pozemku, o přípojky je již zažádáno. Příjezd je po veřejné komunikaci.
Výhodná poloha pozemku nabízí možnost sportovního a turistického vyžití v nedalekém horském středisku, ale i veškerou občanskou vybavenost. Pozemek je vhodný pro klienty, kteří preferují klid, ale zároveň chtějí být blízko od centra Liberce (5-10 minut autem).
Koupě tohoto pozemku je ideální nejen na výstavbu domu či rekreačního objektu, je i investiční příležitostí vhodnou k uložení peněz.
Koupi je možné financovat i hypotečním úvěrem. Vyřízení hypotéky pro případného zájemce je zajištěno, nabídneme Vám zdarma srovnání všech bank a vyjednáme nejpříznivější podmínky financování.
Celková plocha 1 532 m2
Druh pozemku pro bydlení
Inženýrské sítě vodovod; kanalizace; plyn; elektřina
Charakter okolní zástavby obytná
Umístění objektu klidná část obce
Doprava silnice; MHD
Komunikace asfaltová

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Eva Němečková

Telefon: +420 776 261 651
E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Kontaktní formulář