N00199 | Stavební pozemek v Dobrovicích, 3125 m2

Dobrovice  

5 190 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji slunný stavební pozemek v klidné lokalitě Dobrovic. Rovinatý pozemek má plochu 3125 m2, rozloha pozemku umožňuje výstavbu i několika rodinných domů. Parcelní číslo 1685/28 je vedeno v katastrálním území Dobrovice. O přípojky elektrické energie a veřejného vodovodu lze dle vyjádření dotčených subjektů ihned zažádat. Pozemek se nachází v části Dobrovic, která má do budoucna velký potenciál.
Koupi je možné financovat i hypotečním úvěrem. Vyřízení hypotéky pro případného zájemce je zajištěno, nabídneme Vám zdarma srovnání všech bank a vyjednáme nejpříznivější podmínky financování.
Celková plocha 3 125 m2
Druh pozemku pro bydlení
Charakter okolní zástavby venkovská

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Eva Němečková

Telefon: +420 776 261 651
E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Kontaktní formulář