Romantická chata u lesa 30 km od Prahy

Třebsín, Krňany   mapa

Rezervace

Toužíte po romantické chatě u lesa, mezi řekou Sázavou a Štěchovickou vodní nádrží? Přitom pouhých 30 km do Prahy? Chatu, kterou Vám nabízíme, lze jedním slovem popsat jako malebná.

Na zděných základech a kamenné podezdívce je postavena dřevěná chata s obytnou plochou 62 m2. Ze zádveří vejdete do hlavního pokoje se společenskou částí s krbovými kamny a jídelní částí. Po schodech vyjdete do patra, kde se nachází prostorná ložnice s lodžií 4 m2. Nad ložnicí je přístup na nižší půdu s velkým úložným prostorem. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, varnou deskou, elektrickou troubou. V koupelně s oknem je menší vana, WC, umyvadlo a pračka.

Chata je plná světla díky dostatku oken ze tří stran. Nová okna jsou izolační dvojskla. Na pozemku je vlastní vrtaná studna o hloubce 27 m s pitnou vodou, ta je přivedená do chaty. Odpadní voda je svedena do jímky. V chatě jsou nové měděné elektrické rozvody. Vytápění je nyní zajištěno krbovými kamny na dřevo nebo uhlí vedenými do vyvložkovaného komína.
Na menší krásně udržované zahradě 230 m2 se dále nachází dřevěný domek s úložným prostorem a částí na skladování dřeva.

K chatě vedou přístupové cesty ze dvou stran, místní komunikace jsou obecní. V některých chatách bydlí majitelé celoročně.
Všechny chaty v této chatové osadě jsou postaveny na pozemku obce Krňany, všichni majitelé chat mají nájemní smlouvu s PŘEDKUPNÍM PRÁVEM. Chata má vlastní samostatný list vlastnictví, stavba je zapsána na katastru nemovitostí.

Jen velmi zřídka je v realitní nabídce na prodej chata v této vyhlášené chatové osadě Úsvit v Třebsíně. Tak přátelskou atmosféru jakou vidíte zde, už často nenajdete.

Koupi je možné financovat hypotečním úvěrem ručeným jinou nemovitostí. Vyřízení hypotéky pro případného zájemce je zajištěno, nabídneme Vám zdarma srovnání všech bank a vyjednáme nejpříznivější podmínky financování.

Doporučujeme neodkládat prohlídku této nemovitosti.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky N00279
Zastavěná plocha 41 m2
Užitná plocha 62 m2
Plocha parcely 230 m2
Druh objektu dřevěná
Stav objektu velmi dobrý
Počet podlaží v objektu 2
Umístění objektu polosamota

Prodávající makléř

Pronájem krásného bytu o velikosti 110 m2 s terasou, velkou zahradou a garáží v blízkosti metra. Nabízíme k pronájmu krásný byt v ulici U Nikolajky. Byt má velkou vstupní halu. Pronajímá se zařízený značkovým nábytkem. V kuchyně naleznete kuchyňskou linku Sýkora s kvalitními spotřebiči značky Miele a Kuppersbusch. Obývací pokoj je zařízen Natuzzi sedačkou. Nadstandartně velká ložnice, kde je krom postele velká šatní skříň a spousta úložného prostoru. Další menší ložnice má vestavěnou skříň. Z obývacího pokoje je výstup na zahradu, která skýtá prostor pro příjemné posezení. Zahrada je dostatečně velká pro trampolínu i nadzemní bazén. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně, další samostatně. Jednotlivé pokoje jsou neprůchozí. Podlahy jsou kryty parketami. Byt má videotelefon. Vjezd do garáže je na dálkové ovládání. Výhodou je velmi klidná lokalita, v blízkosti parku a dochozí vzdálenosti na metro, zdravotnické středisko a nákupní centrum Nový Smíchov.

Ing. Eva Němečková

Telefon: +420 776 261 651
E-mail: eva.nemeckova@cityestates.cz

Kontaktní formulář